Ibrahimović: Chcieć a móc. Żona Zlatana zablokuje ciekawy transfer?!

Ibrahimović: Chcieć a móc. Żona Zlatana zablokuje ciekawy transfer?! fot. Zlatan Ibrahimović I Instagram
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Zlatan Ibrahimović poszukuje nowego klubu i coraz bardziej skłania się ku powrotowi do Włoch. Kierunek ten podoba się jego rodzinie, problem jednak z wyborem miasta.

Szwed już z całą pewnością nie przedłuży kontraktu z Los Angeles Galaxy, co potwierdził sam zawodnik. Wyścig po jego usługi zaczyna się zatem na dobre i napastnik będzie jednym z najbardziej łakomych kąsków na zimowym rynku. Do tej pory „Ibra” wybierał pracodawców pod kątem potencjalnych sukcesów oraz profitów marketingowych, ale teraz, w wieku 38 lat, jest gotów dostosować się do „piłkarskiego romantyzmu” i wybierać bardziej sercem. Stąd też dwa pomysły - AC Milan oraz Bologna FC.

„Rossoneri” znajdują się w kryzysie, ale Zlatan nieraz powtarzał, że to właśnie tam czuł się najlepiej w całej swojej karierze. Gracz z chęcią wróciłby na San Siro, pomimo zmiany właściciela i ogólnie trudnej sytuacji, ale z drugiej strony jest kuszony przez Bolognę, gdzie w roli trenera pracuje jego przyjaciel, zmagający się z białaczką Siniša Mihajlović.

Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, Ibrahimović bardziej skłania się właśnie ku przeprowadzce do Bolonii, to nie jest jednak zbytnio na rękę... jego żonie. Helena Seger, szwedzka modelka, zdecydowanie wolałaby się przenieść do jednej z europejskich stolic mody, Mediolanu. O ile Bolonia również jest uważana za piękne miasto, przenosiny do Lombardii wydają się być dla państwa Ibrahimović o tyle dobrą opcją, że doskonale znają to miasta z lat, gdy „Ibra” grał dla Interu Mediolan i Milanu właśnie. Para spędziła tam łącznie pięć lat, z roczną przerwą na grę Zlatana dla Barcelony.

Wspomniany dziennik twierdzi jednak, że nic jeszcze straconego. Ostateczna decyzja nie zapadła, a Bologna robi wszystko, by dokonać hitowej, nie tylko na swoje warunki, operacji. Do końca roku jeszcze sporo czasu, dlatego działaczom może uda się przekonać nie tylko „Ibrakadabrę”, ale też jego żonę. „La Gazzetta dello Sport” dodaje przy tym, że z wyścigu wypadło na razie SSC Napoli. Piłkarz oraz prezydent klubu, Aurelio De Laurentiis, wymieniali się kilka tygodni temu uprzejmościami w mediach, ale wewnętrzny konflikt w ekipie „Partenopeich” skutecznie utrudnia im jakiekolwiek działania na rynku.

Ibrahimović jest w związku z Heleną Seger od wielu lat. Początkowo ich relacja wzbudzała wiele kontrowersji w prasie brukowej, ponieważ modelka jest starsza od piłkarza o 11 lat. Mimo tej różnicy Zlatan zdobył się na wiele poświęceń, by zdobyć serce Szwedki, o czym pisał w swojej autobiografii. Teraz tworzy wraz z Seger szczęśliwą rodzinę - para ma dwójkę dzieci. Mimo iż kariera „Ibry” często zmusza ich do zmieniania miejsca zamieszkania, państwo Ibrahimović starają się spędzać jak najwięcej czasu, głównie w wakacje, w swoim domu w Malmö.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy