Ibrahimović: Dajmy mu czas. Cierpliwość jest najważniejsza

Ibrahimović: Dajmy mu czas. Cierpliwość jest najważniejsza fot. Transfery.info
Źródło: MUTV

Zlatan Ibrahimović wypowiedział się na temat Marcusa Rashforda.

- Pamiętajmy, że on cały czas jest bardzo młody. Ma 18 lat i przed sobą jeszcze dużo czasu. To jest najważniejsze. Wszyscy już teraz mówią o jego potencjale, ale nie jest tak, że musi zawojować świat już teraz - powiedział Szwed o swoim młodszym koledze z Old Trafford.

- Wszyscy doskonale wiemy, na co go stać i ile może osiągnąć. W zasadzie codziennie to widać. Nie można jednak nakładać na niego zbyt wielkiej presji, bo przyniesie to odwrotny skutek. Marcus zrobi to krok po kroku. Cierpliwość jest bardzo ważna - stwierdził „Ibra”.

Rashford w tym sezonie zaliczył zaledwie 63 minuty na boiskach Premier League, strzelił jedną bramkę. Ponownie bardzo głośno zrobiło się o nim, gdy szóstego września w debiucie w kadrze U-21 Anglii popisał się hat-trickiem w wygranym 6-1 meczu z Norwegią.