Ibrahimović: Działacz Boca Juniors zapowiada. „Stać nas na niego!”

Ibrahimović: Działacz Boca Juniors zapowiada. „Stać nas na niego!” fot. FotoPyk
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Mundo Boca Radio

Członek zarządu Boca Juniors, Jorge Roberto Anró, wyjawił, że w spekulacjach łączących Zlatana Ibrahimovicia z ekipą z Buenos Aires faktycznie może być coś na rzeczy.

W ostatnich dniach pojawia się coraz więcej sygnałów, iż rosły Szwed może podjąć nowe wyzwanie, gdy skończy się jego przygoda z Los Angeles Galaxy. Jego kontrakt wygasa wraz z końcem tego roku, co daje mu możliwość swobodnego poszukiwania nowego pracodawcy. Jedną z opcji miałoby być Boca Juniors, jeden z najbardziej znanych klubów Ameryki Południowej.

Zlatan poszukuje dla siebie odpowiedniego klubu z pomocą Mino Raioli, który miał rzekomo zaoferować go ekipie „Xeneizes”. Sam superagent temu zaprzeczał, ale stały członek zarządu klubu, Jorge Roberto Anró, twierdzi, że faktycznie piłkarz byłby zainteresowany przeprowadzką do stolicy Argentyny. Co jednak bardziej istotne, przekonuje, iż Boca jest w stanie przedstawić kuszącą propozycję.

- To prawda, że Ibrahimović chce grać dla Boca - powiedział Anró w rozmowie z „Mundo Boca Radio”.

- Mamy finansowe możliwości, żeby sprowadzić go do nas. Z administracyjnego punktu widzenia klub ma się bardzo dobrze. Mamy na tyle dużo funduszy, że możemy sobie pozwolić na takie luksusowe wzmocnienia. Bylibyśmy w stanie zapłacić za kontrakt Zlatana.

Nie ulega wątpliwości, że Ibrahimović chciałby sporo zarobić za swoją grę w Argentynie, ale Boca Juniors pokazuje ostatnimi czasy, że coraz częściej celuje w gwiazdy światowego formatu. Nie tak dawno temu sprowadzono tam legendę Romy, Daniele De Rossiego. Sporo też spekulowano na temat potencjalnej przeprowadzki Gianluigiego Buffona.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy