Ibrahimović: Komisarz MLS potwierdza. Zlatan negocjuje z Milanem!

Ibrahimović: Komisarz MLS potwierdza. Zlatan negocjuje z Milanem!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: ESPN

Zlatan Ibrahimović prowadzi rozmowy na temat swojej przyszłości. Jedną z opcji dla napastnika Los Angeles Galaxy jest powrót do Włoch, gdzie bardzo zabiega o niego AC Milan.

Na wyjaśnienie kwestii przyszłości Zlatana Ibrahimovicia przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale sprawa nabiera coraz większych rumieńców. Kluby nie kryją się specjalnie ze swoim zainteresowaniem i już teraz oficjalnie wiadomo, że w grze są z całą pewnością Bologna, Perth Glory oraz Los Angeles Galaxy. Szwed rozważa wszystkie opcje i daje sobie czas na podjęcie decyzji, a swoją ofertą stara się go skusić również AC Milan.

Będący w kryzysie „Rossoneri” szukają rozwiązania swoich problemów i w klubie pojawił się pomysł na sięgnięcie właśnie po „Ibrę”. Ten ma co prawda już 38 lat na karku, ale niejednokrotnie pokazywał, że nadal potrafi zrobić różnicę na boisku. O potencjalnym zainteresowaniu mediolańczyków mówiono już wcześniej, ale teraz informację o prowadzonych rozmowach wyjawił sam komisarz Major League Soccer, Don Garber.

- Zlatan to bardzo ciekawa osoba. Sprawia, że mam ręce pełne roboty, ale potrzebujesz takich zawodników. On jest dla nas jak Beckham swego czasu - stwierdził działacz w rozmowie z „ESPN”.

- Ma już 38 lat, a stara się o niego AC Milan, jeden z najlepszych klubów świata. On ekscytuje na boisku i poza nim. Chciałbym, żeby wciąż grał u nas, ale musiałby się dogadać z LA Galaxy.

Ibrahimović spędził we Włoszech sporą część swojej kariery, a swoją przygodę kończył właśnie w Milanie. Wcześniej grał w dwóch wrogich ekipach - Juventusie i Interze Mediolan, ale już po opuszczeniu Italii wielokrotnie przyznawał, że to właśnie w Milanie czuł się najlepiej. Napastnik nie chciał szczególnie opuszczać San Siro, ale był do tego zmuszony przez coraz większe problemy finansowe klubu. 

„Diavolo” zdecydowali się spieniężyć jego kartę zawodniczą i oddali go wraz z Thiago Silvą do Paris Saint-Germain.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Czołowe kluby piłkarskie świata pomagają w poszukiwaniu zaginionych dzieci i nastolatków Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda Real Madryt: Zapadła decyzja o powrocie Ødegaarda OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Bundesliga: Borussia Dortmund - Bayern Monachium, czyli der Klassiker [przewidywane składy, kogo brakuje, gdzie oglądać] Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery Premier League: Benítez gotowy do wielkiego powrotu do Newcastle United. Ma już nawet plan na dwa transfery

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy