Ibrahimović nadal z koronawirusem. Występ Szweda z Interem Mediolan praktycznie wykluczony

Ibrahimović nadal z koronawirusem. Występ Szweda z Interem Mediolan praktycznie wykluczony fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Chociaż od stwierdzenia zakażenia na koronawirusa u Zlatana Ibrahimovicia minęły już dwa tygodnie, napastnik jeszcze nie pokonał choroby. W konsekwencji raczej nie weźmie on udziału w spotkaniu derbowym z Interem Mediolan.

Tuż przed meczem trzeciej rundy eliminacji do Ligi Europy „Rossoneri” przeszli badania na obecność koronawirusa. Dały one wtedy pozytywne rezultaty u dwóch zawodników, a byli to Léo Duarte i Zlatan Ibrahimović.

Obaj mają za sobą czternastodniowy okres izolacji i w związku z tym nadszedł czas na powtórzenie testów. Niestety, jak informuje stacja Sky Sport Italia, nic w temacie zdrowia Szweda i Brazylijczyka się nie zmieniło.

Jeśli te informacje się potwierdzą, będzie to niemal równoznaczne z absencją środkowego napastnika oraz stopera w nadchodzącym meczu z Interem Mediolan, który byłby szczególny dla „Ibracadabry”. 39-latek w przeszłości bronił bowiem barw „Nerazzurrich”.

Do rywalizacji derbowej dojdzie 17 października o godzinie 18:00. AC Milan jak dotąd w trzech spotkaniach ligowych zgromadził dziewięć „oczek” i plasuje się na drugiej pozycji w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Albert Rudé po remisie z Wisłą Płock. „Jestem dumny. Rywalizowaliśmy fantastycznie” Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Tyle Fernando Santos zarobi po zwolnieniu z Beşiktaşu. „Jeden z najlepszych kontraktów w ostatnich latach” [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [14/04/2024] Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Były gracz Lecha Poznań wyśmiał Mariusza Rumaka. „Pajacowanie. grają tak obrzydliwie...” Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy