Ibrahimović w Milanie? Dyrektor mediolańczyków zaskakuje

Ibrahimović w Milanie? Dyrektor mediolańczyków zaskakuje fot. Hammarby IF
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Sky Sport Italia

Zlatan Ibrahimović szuka klubu, w którym mógłby kontynuować karierę piłkarską. Jednym z faworytów jest AC Milan, dyrektor sportowy Frederic Massara wyjaśnia jednak, że negocjacje ze Szwedem praktycznie nie istnieją.

38-latek nie spieszy się z podjęciem decyzji na temat swojej przyszłości. Wraz z końcem grudnia wygasa jego umowa z Los Angeles Galaxy i już teraz wiadomo, że gracz jej nie przedłuży, ale choć po jego usługi ustawił się szereg chętnych, „Ibra” jak na razie zdecydował się jedynie wybrać klub, który... sam będzie prowadzić. Nie idzie to jednak w parze z poczynaniami boiskowymi.

„Sky Sport Italia” zapytała Frederica Massarę o postępy w pracach nad tym transferem. Dyrektor „Rossonerich” nie ma jednak najlepszych wieści dla zwolenników tej transakcji i nieco zaskoczył swoją wypowiedzią.

- Nie mamy żadnych nowych informacji na temat Ibrahimovicia, ponieważ tu nie ma negocjacji - stwierdził Massara, który jednak szybko uspokoił kibiców, zapewniając, że klub interesuje się napastnikiem. Problemem w całej sprawie jest sam Szwed, który zamiast negocjować z działaczami, woli wybrać nowego pracodawcę na podstawie innych czynników.

- On samodzielnie chce rozważyć swoją przyszłość. Jest dostępny na rynku transferowym, ale w tej sprawie nie ma po prostu niczego nowego.

W ten weekend Milanowi w końcu udało się wygrać, a jego ofiarą padła Parma, która uległa z mediolańczykami 0:1. Obecnie drużyna z San Siro znajduje się w pół drogi pomiędzy strefą spadkową a możliwością awansu do europejskich pucharów, a Massara twierdzi, że klub ma poważny problem... ze swoją historią.

- Wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę, że AC Milan reprezentuje wielką historię i czasem wygląda to tak, jakbyśmy mieli dodatkowy ciężar na sobie. Jesteśmy jednak przekonani, że drużyna staje się coraz lepsza. Musimy odzyskać formę i umocnić się w tabeli.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy