Igor Angulo odpowiada na zarzuty o zlekceważenie nakazu izolacji

Igor Angulo odpowiada na zarzuty o zlekceważenie nakazu izolacji fot. FotoPyk
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Krzysztof Stanowski (Weszło.com) | Przegląd Sportowy

Igor Angulo odniósł się na łamach „Przeglądu Sportowego” do oskarżeń wystosowanych przez Krzysztofa Stanowskiego z Weszło.com, że rzekomo nie stosuje się do zasad izolacji narzuconym piłkarzom występującym w Ekstraklasie.

Na wspomnianym portalu ukazało się zdjęcie nadesłane przez jednego z czytelników, na którym widać hiszpańskiego napastnika prowadzącego wózek dziecięcy i trzymającego reklamówkę w ręce, ale bez maseczki na twarzy.

Na tej podstawie Krzysztof Stanowski postanowił oskarżyć doświadczonego zawodnika o łamanie zasady izolacji narzuconym piłkarzom występującym w Ekstraklasie przed wznowieniem treningów i następnie sezonu, co ma nastąpić w ostatnich dniach maja.

Dziennikarz podkreślił także, że Igor Angulo jest jedynym zawodnikiem Górnika Zabrze, który nie zgodził się na zredukowanie pensji i za swoje nieodpowiedzialne zachowanie powinien zostać wykreślony z listy graczy uprawnionych do powrotu do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.

36-latek postanowił odnieść się do tych oskarżeń na łamach „Przeglądu Sportowego”.

- Wyszedłem z domu na zakupy, a maseczkę zdjąłem na sekundę, aby porozmawiać z żoną - powiedział napastnik.

- To absurd, bo my, piłkarze możemy wychodzić na zakupy co dwa, trzy dni - dodał Hiszpan.

Doświadczony zawodnik odpowiedział także krótko na zarzut dotyczący niechęci renegocjacji kontraktu.

- To nieprawda - stwierdził krótko 36-latek, który nie chciał szerzej wypowiedzieć się na ten temat.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy