Imbula w Premier League!

Imbula w Premier League!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: The Times

Gianelli Imbula zasili Stoke City.

Jak informuje "The Times", FC Porto zaakceptowało ofertę za swojego pomocnika, opiewającą na 18,2 miliona funtów, co będzie tym samym rekordem transferowym "The Potters". Portugalczycy zapewnili sobie też 15 procent z przyszłej transakcji z udziałem Francuza.

Imbula trafił do Porto w letnim oknie transferowym z Olympique Marsylia, jednak nie udało mu się udowodnić swojej wartości. Francuz zagrał w zaledwie dziesięciu meczach ligi portugalskiej, a w pierwszym składzie po raz ostatni wyszedł w październiku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy