Inter Mediolan wciąż poszukuje następcy Handanovicia. Ma wyznaczony cel

Inter Mediolan wciąż poszukuje następcy Handanovicia. Ma wyznaczony cel
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FC Inter News

Juan Musso pozostaje na liście piłkarzy mogących w niedalekim czasie zająć miejsce Samira Handanovicia w Interze Mediolan - poinformował agent argentyńskiego bramkarza.

26-letni zawodnik zbiera bardzo pochlebne recenzje za sprawą zanotowanych występów w barwach Udinese i bez wątpienia należy do grona wyróżniających się piłkarzy w szeregach „Zebr”.

Jednocześnie Juan Musso ma świadomość, że w tym zespole nie ma większych szans na sięgnięcie po jakiekolwiek istotne trofeum. Dlatego zaczyna powoli skłaniać się ku podjęciu nowego wyzwania w karierze, mimo że na chwilę obecną nie zamierza naciskać na wszelką cenę na dotychczasowego pracodawcę, aby ten umożliwił mu opuszczenie klubu.

Argentyńczyk nie narzeka także na brak zainteresowania ze strony innych ekip rywalizujących w Serie A oraz z lig takich jak Premier League czy LaLigi.

Agent golkipera potwierdził, że wśród drużyn wykazujących chęć do nawiązania współpracy z 26-latkiem znajduje się Inter Mediolan, który do tej pory, wbrew medialnym doniesieniom, nie podjął jeszcze żadnych konkretnych kroków w celu pozyskania Musso.

- Plotki na temat transferu do Interu są uciążliwe do tego stopnia, że niektórzy uważają go już za przyszłego zawodnika zespołu z Mediolanu. Prawda jest jednak taka, że nie rozmawiałem z ich dyrektorami. Ich zainteresowanie nim jednak istnieje, ale dzięki agentom i ludziom pracującym w klubie. Juan doskonale wie, jaki osiągnął poziom i bardzo szanuje Handanovicia, dlatego jest gotów dołączyć do tak dużej drużyny - powiedział Vincente Montes w rozmowie z „FC Inter News”.

- Obecnie oceniamy różne możliwości, które będziemy mieć w niedalekiej przyszłości. Juan nie ma obsesji na punkcie przenosin do silniejszego zespołu, ale nie mogę zaprzeczyć, że zainteresowanie nim przejawiają ekipy z Serie A, Premier League czy LaLigi. To logiczne, bo jest świetnym bramkarzem i ma przed sobą jeszcze dużo lat gry. Teoretycznie jego wycena wynosi 30 milionów euro, ale należy ponownie przeanalizować tę kwotę przy wzięciu pod uwagę obecnego globalnego kontekstu. Udinese powinno pochylić się nad każdą otrzymaną za niego ofertą - dodał agent.

Musso trafił do „Zebr” z Racing Club w lipcu 2018 roku. Od tego czasu wystąpił w 74 spotkaniach i zachował w nich 23 razy czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy