Inter Mediolan z ważną decyzją odnośnie Milana Škriniara

Inter Mediolan z ważną decyzją odnośnie Milana Škriniara fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Milan Škriniar nie będzie już pełnił funkcji pierwszego kapitana Interu Mediolan. Taką decyzję podjął trener Simone Inzaghi - poinformowało „L’Équipe”.

Reprezentant Słowacji od przeszło pół roku był łączony z zaliczeniem przeprowadzki do Paris Saint-Germain.

Ekipa z Parc des Princes nie zdołała jednak przekonać „Nerazzurrich” do sprzedaży lidera swojej defensywy, którzy bardzo długo liczyli na to, że znajdą nić porozumienie z środkowym obrońcą w kwestii przedłużenia wygasającego latem kontraktu.

Milan Škriniar dawał początkowo sygnały dające nadzieję na zrealizowanie założonego planu przez Inter Mediolan. Koniec końców odrzucił jednak propozycję włoskiego zespołu i zawarł stosowną umowę z PSG.

W tej sytuacji francuska drużyna podjęła jeszcze jedną próbę przyśpieszenia przeprowadzki blisko 28-letniego zawodnika, ale bez spodziewanego efektu.

Jednocześnie klub ze Stadio Giuseppe Meazza nie mógł pozostawić całej sprawy bez jakiejkolwiek reakcji i zareagował w stosowny sposób do nadchodzącego opuszczenia ekipy przez Słowaka, pozbawiając go opaski kapitańskiej.

Dziennikarze „L’Équipe” poinformowali, że taką decyzję podjął trener Simone Inzaghi, który omówił uprzednio tę kwestię z samym piłkarzem.

Środkowy obrońca przyjął to do wiadomości i do końca sezonu pozostanie zapewne ważnym członkiem drużyny walczącej wciąż na wszystkich trzech możliwych frontach.

Škriniar wystąpił w 27 meczach w trwających rozgrywkach i zanotował w nich asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Victor Osimhen priorytetem transferowym giganta. Sporą rolę może odegrać stary znajomy piłkarza Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Klub Ligue 1 chce Michała Skórasia. „Jeżdżą za nim po wszystkich meczach w europejskich pucharach” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Raków Częstochowa straci podstawowego zawodnika? „To nie jest takie oczywiste” Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień Lech Poznań na tych pozycjach będzie potrzebował wzmocnień To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją To będzie ostatni klub Wojciecha Szczęsnego? Polak z ważną deklaracją Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [02/04/2023] Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur” Wisła Kraków: Kibice zachwyceni zimowym transferem. „Jaki to jest kocur”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy