Inter obserwuje Capoue

Inter obserwuje Capoue
Redakcja
Redakcja
Źródło: Mirror

Inter Mediolan coraz poważniej interesuje się kontuzjowanym Étiennem Capoue, który obecnie jest zawodnikiem Tottenhamu Hotspur.

Pomocnik dołączył do angielskiego zespołu minionego lata za dziewięć milionów funtów z występującej w Ligue 1 Toulouse, jednak po odejściu z zespołu trenera Andre Villasa-Boasa nie może zapewnić sobie miejsca w wyjściowym składzie zespołu.
 
Właśnie dlatego piłkarzem zainteresował się Inter, którego dyrektor sportowy Piero Ausilio poleciał do Londynu, by rozpocząć negocjacje z przedstawicielami Tottenhamu. Klub z Giuseppe Meazza, który latem zamierza dokonać poważnych wzmocnień, widzi w nim idealnego kandydata do zwiększenia jakości w środku pola. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy