Inter prowadzi rozmowy w sprawie trzech obrońców

Inter prowadzi rozmowy w sprawie trzech obrońców
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttosport

Inter planuje wzmocnić swoją obronę.

Nowy trener "Nerazzurrich", Frank de Boer, nie jest zadowolony ze swojej formacji defensywnej i planuje poważnie ją wzmocnić. "Tuttosport" informuje, że na celowniku Interu znalazło się trzech zawodników: Eliaquim Mangala, Ezequiel Garay oraz Daley Blind.

Pierwszy z nich prawdopodobnie zmieni klub jeszcze tego lata, ponieważ Pep Guardiola nie wiąże z nim planów na rozpoczęty już sezon. 25-latek został już zaoferowany Milanowi, który także rozważa jego sprowadzenie, więc jeśli "Nerazzurrim" zależy na pozyskaniu gracza "Obywateli" to muszą najpierw pokonać swoich rywali zza miedzy.

Kolejnym kandydatem do wzmocnienia defensywy Interu jest Garay. Obrońca Zenitu już od długiego czasu jest łączony z przejściem na San Siro, do tej pory kończyło się jedynie na spekulacjach. Kierownictwo Interu rozpoczęło już rozmowy w jego sprawie i liczą na ich pozytywne zakończenie. Ostatnią opcją jest Blind, "Tuttosport" podaje jednak, że jego transfer może być najtrudniejszy do zrealizowania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy