Inter zainteresowany Behramim

Inter zainteresowany Behramim
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Radio Deejay

Dyrektor Interu Mediolan Piero Ausilio potwierdził, że klub rozważy złożenie oferty za pomocnika SSC Napoli Valona Behramiego.

29-letni reprezentant Szwajcarii rozegrał w bieżącym sezonie 33 spotkania, będąc pewnym punktem środkowej formacji Napoli. Nic więc dziwnego, że zbudził zainteresowanie Interu Mediolan, który chce wzmocnić swój skład, aby w przyszłym sezonie powalczyć o triumf w Serie A.

Piero Ausilio potwierdził te doniesienia: - Śledzimy poczynania Behramiego i muszę przyznać, że jesteśmy zadowoleni z formy, jaką prezentuje. Nie mniej jednak Napoli nie będzie chciało łatwo sprzedać jednego ze swoich podstawowych piłkarzy.

Valon Behrami trafił do Neapolu w 2012 roku, do tej pory wystąpił w 70 spotkaniach. Jest także etatowym reprezentantem Szwajcarii, ma na swoim koncie 44 mecze i dwa trafienia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy