Iriome Gonzalez na celowniku gigantów

Iriome Gonzalez na celowniku gigantów
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.tribalfootball.com

Iriome Gonzalez, skrzydłowy Tenerife znalazł się ostatnio na celowniku Liverpoolu. Działacze The Reds chcą już podczas letniego okienka transferowego pozyskać młodego Hiszpana.<br><br> Jednak to nie będzie taki(...)

Iriome Gonzalez, skrzydłowy Tenerife znalazł się ostatnio na celowniku Liverpoolu. Działacze The Reds chcą już podczas letniego okienka transferowego pozyskać młodego Hiszpana.

Jednak to nie będzie takie łatwe, gdyż Gonzalezem interesuje się także Chelsea Londyn. Decyzję w sprawie wyboru klubu podejmie sam zawodnik.

W czasie ostatniego meczu Tenerify z Alicante obecni byli przedstawiciele obu klubów, którzy obserwowali młokosa w akcji. Chelsea reprezentował Hiszpan Juan Cruz Sol, z kolei The Reds Pedro Campos. Obaj z pewnością byli zachwyceni grą Gonzaleza, gdyż go polecili menedżerom obu klubów. Piłkarz strzelił bowiem jedynego, zwycięskiego gola meczu.

Więcej na temat: Anglia Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Grosicki szczerze po transferowym zamieszaniu: Nie chciałem odchodzić z West Bromwich Albion Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Puchacz po spotkaniu z Rangersami: To nie była drużyna takich kozaków Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Bardzo pracowity dzień dla piłkarzy Angers. El Melali skazany za publiczną masturbację Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu Liverpool i Manchester United chcą włączyć się do rywalizacji o talent z Ajaksu OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni OFICJALNIE: Grosicki zgłoszony do rozgrywek Premier League. Kibice West Bromwich Albion są... zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy