Jacek Magiera wyznaje: Przed powrotem do Śląska Wrocław rozmawiałem z dwoma klubami

Jacek Magiera wyznaje: Przed powrotem do Śląska Wrocław rozmawiałem z dwoma klubami fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Canal+ Sport

Jacek Magiera spełnił cel, jakim było utrzymanie Śląska Wrocław w Ekstraklasie. Po spotkaniu wypowiedział się na antenie Canal+ Sport w sprawie przyszłości.

Jacek Magiera od 21 kwietnia odpowiadał za wyniki Śląska Wrocław. Wspólnie z tym zespołem udało mu się utrzymać na szczeblu Ekstraklasy.

Według informacji, które podaje Marcin Torz, szkoleniowiec otrzymał propozycję kontynuowania współpracy. Na razie nie wiadomo jednak, czy strony dojdą do porozumienia w kwestii nowej umowy.

Na ten temat w rozmowie z Canal+ Sport wypowiedział się sam zainteresowany. Przy okazji wbił on szpilkę władzom „Wojskowych”.

- Miałem spotkanie z władzami klubu. Rozmawialiśmy o sprawach bieżących. A co dalej? Jestem pewnie jednym z nielicznych trenerów, którzy wypełnili kontrakt - żartuje trener.

- Dzisiaj mamy dobry humor, bo zrealizowaliśmy cel, ale nie wiem, co będzie. Przed podjęciem powrotu do Śląska Wrocław rozmawiałem z dwoma klubami, ale te rozmowy zostały wstrzymane. Chodzi o drużyny z Ekstraklasy i pierwszej ligi. Z różnych powodów nie mogę wyjechać z kraju - dodał.

- Żadnych deklaracji nie chcę składać, wracam do Wrocławia. Rano do kościoła, później mecz drugiej drużyny, dzieci i gala Ekstraklasy - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy