Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha

Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Fedor Černych może ponownie zasilić szeregi Jagiellonii Białystok - informuje Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Litewski skrzydłowy był już związany z „Jagą” między 2015 a początkiem 2018 roku. W jej barwach rozegrał łącznie 90 spotkań (20 goli i 21 asyst). Kończąc przygodę z „Dumą Podlasia”, atakujący zdecydował się na przenosiny do Dynama Moskwa, którego jest zawodnikiem do tej pory. Ostatnio wypożyczyło go ono do Orenburga.

Teraz 29-letni Černych może wrócić do Białegostoku. Jego kontrakt z Dynamem wygasa wraz z końcem roku, ale władze rosyjskiego klubu mogą przystać na wcześniejsze zakończenie współpracy. Jagiellonia podjęła już rozmowy w sprawie ponownego ściągnięcia Litwina do siebie.

W Orenburgu Černych rozegrał 12 meczów, ani razu nie trafiając do siatki. Jeśli chodzi o jego bilans w barwach Dynama, wynosi on 33 występy i trzy bramki.

Wkrótce okaże się, czy Jagiellonia faktycznie go zakontraktuje. Na razie do Białegostoku trafili tego lata Błażej Augustyn, Pāvels Šteinbors oraz Maciej Mas.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy