Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha

Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przegląd Sportowy

Fedor Černych może ponownie zasilić szeregi Jagiellonii Białystok - informuje Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

Litewski skrzydłowy był już związany z „Jagą” między 2015 a początkiem 2018 roku. W jej barwach rozegrał łącznie 90 spotkań (20 goli i 21 asyst). Kończąc przygodę z „Dumą Podlasia”, atakujący zdecydował się na przenosiny do Dynama Moskwa, którego jest zawodnikiem do tej pory. Ostatnio wypożyczyło go ono do Orenburga.

Teraz 29-letni Černych może wrócić do Białegostoku. Jego kontrakt z Dynamem wygasa wraz z końcem roku, ale władze rosyjskiego klubu mogą przystać na wcześniejsze zakończenie współpracy. Jagiellonia podjęła już rozmowy w sprawie ponownego ściągnięcia Litwina do siebie.

W Orenburgu Černych rozegrał 12 meczów, ani razu nie trafiając do siatki. Jeśli chodzi o jego bilans w barwach Dynama, wynosi on 33 występy i trzy bramki.

Wkrótce okaże się, czy Jagiellonia faktycznie go zakontraktuje. Na razie do Białegostoku trafili tego lata Błażej Augustyn, Pāvels Šteinbors oraz Maciej Mas.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy