Jagiellonia szykuje hit. Gwiazdor z poważną skazą wizerunkową

Jagiellonia szykuje hit. Gwiazdor z poważną skazą wizerunkową fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Guardian | Przegląd Sportowy

Według „Przeglądu Sportowego” w wąskim kręgu zainteresowań Jagiellonii znajduje się Anthony Stokes.

Działacze „Jagi” chcą sięgnąć po Stokesa po niepowodzeniu w sprawie innego irlandzkiego napastnika – Ciliana Sheridana, który miał przejść z Omonii Nikozja.

Stokes może być zainteresowany bardzo egzotycznym z jego perspektywy transferem ze względu na ostatnie wydarzenia. Pierwszego lutego sąd wydał wyrok w sprawie pobicia przez Stokesa mężczyzny przebranego za Elvisa Presleya w jednym z nocnych klubów w Dublinie. 28-letni nomen-omen napastnik złamał nos i wybił dwa zęby swojej ofierze. Działo się to trzy lata temu, jednak dopiero teraz Stokes dostał karę – 30 tysięcy euro odszkodowania dla ofiary, uniknął przy tym jednak więzienia.

Obecnie były reprezentant Irlandii jest zawodnikiem Blackburn Roves. Gra jednak rzadko, bowiem w Championship w tym sezonie strzelił bramkę w siedmiu meczach. Gdyby faktycznie Jagiellonia po niego sięgnęła, musiałby liczyć się z ogromną obniżką pensji.

Stokes w wieku 15 lat trafił do Arsenalu, w którym jednak nie zadebiutował w Premier League, ale w pucharze już dostał krótką szansę w sezonie 2006/2007. Potem występował w Falkirk, Sunderlandzie, Sheffield United, Crystal Palace, Hibernian i przede wszystkim Celtiku, dla którego zdobył w Scotish Premiership 58 goli w 135 spotkaniach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy