Jakub Kiwior podjął decyzję w sprawie przyszłości. Już wie, co chce zrobić

Jakub Kiwior podjął decyzję w sprawie przyszłości. Już wie, co chce zrobić fot. Sergey Sokolov / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

Jakub Kiwior, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klubów z Serie A, zamierza zostać w Arsenalu co najmniej do końca sezonu - donosi Footmercato.net.

Polski obrońca podczas bieżącej kampanii nie gra regularnie w klubie, ale ma to związek z problemami zdrowotnymi oraz solidnością, jaką oferuje duet Gabriel Magalhães-William Saliba.

23-latek pojechał na zgrupowanie biało-czerwonych i uzbierał pełne 90 minut w meczach z Czechami oraz Łotwą. Jak przekazał Tomasz Włodarczyk, z wysokości trybun piłkarza obserwował wysłannik Milanu.

We Włoszech kolportowane są informacje, według których „Rossoneri” przygotowują na styczeń ofertę wypożyczenia z opcją kupna.

Oprócz nich zainteresowanie lewonożnym zawodnikiem wykazują SSC Napoli i AS Roma.

Jakie plany ma Jakub Kiwior?

Footmercato.net donosi, że dziewiętnastokrotny reprezentant biało-czerwonych jest nastawiony na pozostanie w Londynie. Czuje on bowiem zaufanie ze strony Mikela Artety i chce nadal walczyć o miejsce w składzie. Taka postawa z pewnością cieszy hiszpańskiego menedżera, który uważa gracza za przyszłość klubu.

Kiwior przybył zimą za 25 milionów euro podstawy plus pięciomilionowe bonusy. Od tego czasu uzbierał 16 występów, w tym osiem w trakcie sezonu 2023/2024.

***

Głośny transfer Jakuba Kiwiora?! Pojawił się „specjalny wysłannik”

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy