Janusz Gol wraca do Polski. Znalazł nowy klub

Janusz Gol wraca do Polski. Znalazł nowy klub fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jerzy Chwałek | Twitter

Janusz Gol zostanie nowym zawodnikiem Widzewa Łódź, o czym poinformował Jerzy Chwałek na Twitterze.

Pomimo ogromnych aspiracji Widzew Łódź ostatecznie nie włączył się do gry o awans do Ekstraklasy. Z tego powodu w klubie doszło do wielu roszad.

Zatrudniono między innymi nowego prezesa i trenera. Ponadto do klubu przybył też nowy dyrektor sportowy.

Po tych zmianach nadszedł czas na wzmocnienia kadrowe. Jednym z pierwszych transferów Widzewa Łódź przed nowym sezonem będzie pozyskanie defensywnego pomocnika.

Do Widzewa dołączy Janusz Gol, o czym poinformował na Twitterze Jerzy Chwałek. Szczegóły współpracy nie są jednak w tej chwili znane.

Dla urodzonego w Świdnicy zawodnika jest to powrót do Polski po rocznej przerwie. Ostatni sezon 35-latek spędził w Rumunii, gdzie reprezentował barwy Dinama Bukareszt.

Tam rozegrał łącznie 27 spotkań. W tym czasie zanotował trzy asysty.

Gol grał też w przeszłości dla takich ekip jak między innymi Legia Warszawa, Amkar Perm oraz Cracovia.

Defensywny pomocnik to także ośmiokrotny reprezentant Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy