Jarmołenko w Evertonie

Jarmołenko w Evertonie
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Sky Sports

Działacze Evertonu osiągnęli porozumienie z przedstawicielami Dynamo Kijów w sprawie pozyskania Andrija Jarmołenko.

W piątek doszło do spotkania pomiędzy wysłannikami „Biało-Niebieskich” a włodarzami klubu z Liverpoolu. Dyskutowali oni na temat przenosin reprezentanta Ukrainy do Premier League — informuje „Sky Sports”.

Według nieoficjalnych doniesień, Jarmołenko posiada w obecnym kontrakcie klauzulę wysokości sumy odstępnego, jednak nie wiadomo, jaka kwota wchodzi w grę. Anglicy wyłożyli natomiast na stół 15 milionów funtów.

25-latek jest wychowankiem ukraińskiego klubu Desna Czernihów. W 2007 roku przeszedł do Dynama, a dwa lata później debiutował w reprezentacji swojego kraju, dla której zdobył 18 bramek w 45 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy