Javi Guerra blisko Málagi

Javi Guerra blisko Málagi
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Inside Spanish Football

Javi Guerra już niedługo może zostać nowym zawodnikiem Málagi. Piłkarz miałby trafić do Andaluzji w ramach wypożyczenia z Cardiff.

32-latek latem przeszedł z Realu Valladolid, w barwach którego grał przez cztery lata, do walijskiego klubu prowadzonego przez Vincenta Tana. W ekipie "The Bluebirds" wystąpił jednak w zaledwie w trzech spotkaniach Championship, rozgrywając tylko 44 minuty.

Stąd pojawił się pomysł powrotu do niemal rodzinnego miasta. Vélez-Málaga, czyli miejscowość, w której piłkarz się urodził, jest bowiem oddalona od Estadio La Rosaleda o zaledwie pół godziny drogi.

Po tym jak z ekipy "Los Boquerones" odszedł Roque Santa Cruz, potrzebny jest jej nowy napastnik. Cardiff z kolei chciałoby się pozbyć zawodnika, który i tak nie gra, a pobiera dość wysoką pensję. W grę wchodzi jednak najprawdopodobniej tylko opcja wypożyczenia, gdyż potencjalni kupcy nie znajdują się w najlepszej kondycji finansowej. Innymi klubami, które chciałyby widzieć doświadczonego Hiszpana u siebie, są Levante, Granada oraz Córdoba.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Szymon Marciniak w ogniu krytyki po derbach Salonik. Aris wydał oświadczenie [OFICJALNIE] Odrodzenie Garetha Bale'a Odrodzenie Garetha Bale'a Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu Legia Warszawa lepsza od Śląska Wrocław. Wszołek zadedykował bramkę zmarłemu bliskiemu OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u OFICJALNIE: Mamrot trenerem ŁKS-u Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Real Madryt: Transfer Haalanda sprawą największej wagi?! Borussia Dortmund gotowa na ustępstwa Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League Raphinha rozchwytywany. Możliwy hit w ramach Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy