Javi Martinez w Bayernie Monachium?

Javi Martinez w Bayernie Monachium?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Kicker

Przed menadżerem Bayernu stoi duże wyzwanie – musi uzupełnić i powiększyć kadrę swojego zespołu. Jednym z kandydatów do wzmocnienia monachijczyków jest Hiszpan Javi Martinez z Athletic Bilbao.

Kwota odstępnego za tego 23-latka, którym zainteresowany jest jeszcze Manchester United i Real Madryt, ma wynosić 40 milionów euro. Redaktorzy Kickera piszą również, że skauci Bayernu obserwowali tego zawodnika w kilku spotkaniach.

Martinez jest defensywnym pomocnikiem ale może równie dobrze grać na środku obrony. Poza tym, ten mierzący 1,90 m prawonożny zawodnik jest bardzo dobry technicznie i wykazuje się dużą inteligencją boiskową. Jego kontrakt z Bilbao jest ważny do 2016 roku.

Ostatnio informowaliśmy, że niechętni do sprzedaży jednej z największych gwiazd są działacze Athletic Club, którzy ostrzegli Real przed próbami zakupu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na Dinamo Zagrzeb - Legia Warszawa [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę OFICJALNIE: Mariusz Stępiński opuścił Włochy. Czas na nową przygodę Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Filip Jagiełło zmienia klub we Włoszech Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Przemysław Frankowski wróci do Europy już w trwającym oknie?! Zaawansowane rozmowy Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Wisła Kraków - Napoli: Poznaliśmy składy na mecz z okazji 115. urodzin polskiego klubu [OFICJALNIE] Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Bukmacher wystawił kurs 10,0 na zwycięstwo Legii Warszawa z Dinamem Zagrzeb. Postaw na mistrza Polski! Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem Hitowy transfer Bernardo Silvy?! Manchester City szykuje się do pożegnania z Portugalczykiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy