Joe Cole Kanonierem

Joe Cole Kanonierem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail | Mirror | People | inne angielskie

Potwierdziły się wcześniejsze informacje (czytaj <a href=news-full-12221.html>tutaj</a>) - Joe Cole na zasadzie wolnego transferu przechodzi do Arsenalu Londyn. Wszystkie formalności zostaną dopełnione po zak(...)

Potwierdziły się wcześniejsze informacje (czytaj tutaj) - Joe Cole na zasadzie wolnego transferu przechodzi do Arsenalu Londyn. Wszystkie formalności zostaną dopełnione po zakończeniu Mistrzostw Świata. Dlatego też być może dopiero wtedy transakcja zostanie oficjalna potwierdzona przez Kanonierów.

Pomocnik reprezentacji Anglii podjął ciężką decyzję o opuszczeniu Chelsea, w której występował przez ostatnie siedem lat, po przedłużających się, trwających już wiele tygodni, negocjacjach na temat nowego kontraktu.

W poprzednim tygodniu Cole poinformował zarząd Chelsea, że ma zamiar wykorzystać instytucję wolnego transferu.

Transfer Joe Cole'a jest sporym sukcesem Arsene'a Wengera, który latem pragnie wprowadzić do zespołu więcej doświadczenia i dodatkowo uzupełnić lukę, jaka pozostawi po sobie Cesc Fabregas, który naciska na transfer do Barcelony. 28-letni Anglik odrzucił propozycje z Manchesteru United i Tottenhamu. Wcześniej podziękował za zainteresowanie Manchesterowi City i Liverpoolowi.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy