Joe Cole Kanonierem

Joe Cole Kanonierem
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail | Mirror | People | inne angielskie

Potwierdziły się wcześniejsze informacje (czytaj <a href=news-full-12221.html>tutaj</a>) - Joe Cole na zasadzie wolnego transferu przechodzi do Arsenalu Londyn. Wszystkie formalności zostaną dopełnione po zak(...)

Potwierdziły się wcześniejsze informacje (czytaj tutaj) - Joe Cole na zasadzie wolnego transferu przechodzi do Arsenalu Londyn. Wszystkie formalności zostaną dopełnione po zakończeniu Mistrzostw Świata. Dlatego też być może dopiero wtedy transakcja zostanie oficjalna potwierdzona przez Kanonierów.

Pomocnik reprezentacji Anglii podjął ciężką decyzję o opuszczeniu Chelsea, w której występował przez ostatnie siedem lat, po przedłużających się, trwających już wiele tygodni, negocjacjach na temat nowego kontraktu.

W poprzednim tygodniu Cole poinformował zarząd Chelsea, że ma zamiar wykorzystać instytucję wolnego transferu.

Transfer Joe Cole'a jest sporym sukcesem Arsene'a Wengera, który latem pragnie wprowadzić do zespołu więcej doświadczenia i dodatkowo uzupełnić lukę, jaka pozostawi po sobie Cesc Fabregas, który naciska na transfer do Barcelony. 28-letni Anglik odrzucił propozycje z Manchesteru United i Tottenhamu. Wcześniej podziękował za zainteresowanie Manchesterowi City i Liverpoolowi.
Więcej na temat: Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AC Monza finalizuje... dziewiętnasty transfer! Wyczekiwany napastnik AC Monza finalizuje... dziewiętnasty transfer! Wyczekiwany napastnik Fabián Ruiz o krok od hitowego transferu. Pozostały detale Fabián Ruiz o krok od hitowego transferu. Pozostały detale Manchester United rezygnuje z transferu. Zaważyły protesty kibiców Manchester United rezygnuje z transferu. Zaważyły protesty kibiców FC Barcelona nie martwi się problemami i wynegocjowała jeszcze jeden hitowy transfer FC Barcelona nie martwi się problemami i wynegocjowała jeszcze jeden hitowy transfer OFICJALNIE: Amadou Onana trzecim najdroższym piłkarzem Evertonu OFICJALNIE: Amadou Onana trzecim najdroższym piłkarzem Evertonu Arkadiusz Milik znów przed szansą na hitowy transfer?! Jest jedną z opcji Arkadiusz Milik znów przed szansą na hitowy transfer?! Jest jedną z opcji OFICJALNIE: Rozchwytywany Benjamin Šeško w 2023 roku zmieni klub OFICJALNIE: Rozchwytywany Benjamin Šeško w 2023 roku zmieni klub

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy