Jörg Böhme w Bielefeld

Jörg Böhme w Bielefeld
Redakcja
Redakcja
Źródło:

Były reprezentant Niemiec - <b>Jörg Böhme</b> podpisał kontrakt z Arminią Bielefeld. 32-letni pomocnik podpisał roczny kontrakt z nowym klubem. Jörg Böhme do nowego klubu przechodzi na zasadzie wolnego transfer(...)

Były reprezentant Niemiec - Jörg Böhme podpisał kontrakt z Arminią Bielefeld. 32-letni pomocnik podpisał roczny kontrakt z nowym klubem. Jörg Böhme do nowego klubu przechodzi na zasadzie wolnego transferu, ponieważ w maju rozwiązał swój kontrakt z Borussią Mönchengladbach.

W swojej dotychczasowej karierze Jörg był zawodniekiem : Eintrachtu Frankfurt, Schalke 04 i Borussi Mönchengladbach.
Więcej na temat: Niemcy

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy