Jorge Sampaoli straszy Marsylię swoim odejściem

Jorge Sampaoli straszy Marsylię swoim odejściem fot. Mourad ALLILI/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: RMC Sport

Jorge Sampaoli, trener Olympique’u Marsylia, poważnie zastanawia się nad opuszczeniem stanowiska. Wszystko przez zwlekanie klubu w kwestii wzmocnień - donosi RMC Sport.

„Les Phocéens” zakwalifikowali się do fazy grupowej Ligi Mistrzów, ale wciąż nie przeprowadzili żadnego transferu, a jakby tego było mało, stracili Boubacara Kamarę. Nic więc dziwnego, że szkoleniowiec zaczyna się niecierpliwić.

Argentyńczyk w pierwszej kolejności oczekuje sprowadzenia defensywnego pomocnika, ale zależy mu również na wzmocnieniu pozycji stopera i lewego obrońcy.

Zważywszy na to wszystko, 62-latek zaczął naciskać na władze OM, aby zabrały się do pracy. W przeciwnym wypadku istnieje prawdopodobieństwo jego odejścia.

Jak podkreśla RMC Sport, wicemistrz Francji chciałby spełnić życzenia Sampaolego, ale do czasu wydania zgody przez organ badający finanse ekip Ligue 1, ma on związane ręce.

Na razie są to jedynie obawy, ale niewykluczone, że w przypadku dłuższej opieszałości, trener ostatecznie poszuka atrakcyjniejszego projektu.

Piłkarzem drużyny z Marsylii jest Arkadiusz Milik.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Matthijs de Ligt chce odejść z Juventusu POTWIERDZONE: Matthijs de Ligt chce odejść z Juventusu Richarlison odchodzi z Evertonu. Rekord transferowy! Richarlison odchodzi z Evertonu. Rekord transferowy! Transfery - Relacja na żywo [30/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [30/06/2022] Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Clément Lenglet odchodzi z FC Barcelony. Wszystko ustalone! Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem Richarlison coraz bliżej dużego transferu. Brazylijczyk dogadał się z nowym klubem OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Paulo Fonseca wraca na ławkę trenerską OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan OFICJALNIE: Romelu Lukaku ponownie w Interze Mediolan

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy