Josué skomentował brak podania ręki Łukaszowi Sekulskiemu po meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock

Josué skomentował brak podania ręki Łukaszowi Sekulskiemu po meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock fot. Canal+ Sport
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Josué [Instagram]

Josué odniósł się do swojego zachowania po meczu Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Legią Warszawa.

Wisła Płock wygrała w piątek z Legią Warszawa 2:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli Mateusz Lewandowski i Łukasz Sekulski, którym podawał Rafał Wolski. Jedynego gola dla zespołu ze stolicy naszego kraju strzelił Josué, który wykorzystał rzut karny. Już po ostatnim gwizdku sporo dyskutuje się na temat zachowania Portugalczyka.

Po meczu do Josué podszedł Sekulski, który wyciągnął w jego kierunku rękę. Piłkarz Legii nie odwzajemnił tego samego. 32-latek całkowicie zignorował napastnika Wisły, nawet na niego nie patrząc.

Wybryk kapitana warszawskiej drużyny był szeroko komentowany w mediach społecznościowych. „Kawał chama z niego. Żeby po meczu nie podać ręki przeciwnikowi. Mały sportowiec” - napisał na Twitterze chociażby Zbigniew Boniek. „Bardzo słabe zachowanie Josué! Legia zobowiązuje do właściwych zachowań, nawet gdy jest się wkurzonym po przegranym meczu! Mam nadzieję, że Josué po zejściu do szatni i opadnięciu emocji naprawi swoje zachowanie” - ocenił Cezary Kucharski.

W sobotę do całej sprawy odniósł się sam Portugalczyk.

„Nie szanuję tych, którzy nie szanują mnie. Niektórzy nazwą to ego, ja nazywam to szacunkiem do samego siebie” - napisał piłkarz na instagramowym Stories.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy