Jovetić chce grać w Premier League

Jovetić chce grać w Premier League
Tadeusz Olewicz
Tadeusz Olewicz
Źródło: Sky Sports

Stevan Jovetić wyjawił, że jeśli miałby odejść z Fiorentiny, to chciałby spróbować swoich sił w lidze angielskiej.

22-letni Czarnogórzec jest jednym z najbardziej rozchwytywanych piłkarzy na rynku transferowym. Mówi się, że w ubiegły weekend Chelsea Londyn, Manchester City oraz Manchester United wysłały swoich skautów do Włoch, by obejrzeć pomocnika w akcji.

Sprowadzenie Joveticia może być jednak bardzo trudnym zadaniem - piłkarza obowiązuje kontrakt z Fiorentiną do 2016 roku, a cena za niego może wynieść około 30 milionów funtów.

Utalentowany piłkarz w wywiadzie dla "Daily Star" podgrzał spekulacje na jego temat stwierdzając, że chętnie spróbowałby swoich sił w Premier League.

- Jestem szczęśliwy we Włoszech, ale zawsze szukam możliwości własnego rozwoju. Wiem o zainteresowaniu klubów angielskich i mogę potwierdzić, że jestem otwarty na nowe wyzwania i gotowy na grę w Premier League - powiedział Czarnogórzec.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy