Junuzović blisko Werderu

Junuzović blisko Werderu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Kicker

Zlatko Junuzović, który obecnie występuje w Austrii Wiedeń, jest coraz bliżej przejścia do Werderu Brema. Kluby doszły już do porozumienia co do kwoty odstępnego.

Według doniesień medialnych 25-letni reprezentant Austrii już niebawem zasili szeregi drużyny z Weserstadion. Po długich i wyczerpujących rozmowach Austria Wiedeń zgodziła się sprzedać swojego zawodnika, który występuje w jej barwach od 2009 roku, już w zimie. Ściągnięcie Zlatka Juzunovicia jest już drugim ruchem transferowym Werderu - wcześniej jego władzom udało się wypożyczyć François Affoltera z Young Boys Berno.

- To będzie kolejny krok w przód w mojej karierze - powiedział Junuzović.

Zlatko Junuzović urodził się 26 września 1987 roku w Loznicy. Z pochodzenia jest Serbem. Swą przygodę z piłką nożną rozpoczął w amatorskim klubie SK Kühnsdorf. W 2004 roku trafił do Grazer AK. Dwa lata później zadebiutował w reprezentacji Austrii. W latach 2007-2009 grał w Austria Kärnten.

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy