Junuzović blisko Werderu

Junuzović blisko Werderu fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Kicker

Zlatko Junuzović, który obecnie występuje w Austrii Wiedeń, jest coraz bliżej przejścia do Werderu Brema. Kluby doszły już do porozumienia co do kwoty odstępnego.

Według doniesień medialnych 25-letni reprezentant Austrii już niebawem zasili szeregi drużyny z Weserstadion. Po długich i wyczerpujących rozmowach Austria Wiedeń zgodziła się sprzedać swojego zawodnika, który występuje w jej barwach od 2009 roku, już w zimie. Ściągnięcie Zlatka Juzunovicia jest już drugim ruchem transferowym Werderu - wcześniej jego władzom udało się wypożyczyć François Affoltera z Young Boys Berno.

- To będzie kolejny krok w przód w mojej karierze - powiedział Junuzović.

Zlatko Junuzović urodził się 26 września 1987 roku w Loznicy. Z pochodzenia jest Serbem. Swą przygodę z piłką nożną rozpoczął w amatorskim klubie SK Kühnsdorf. W 2004 roku trafił do Grazer AK. Dwa lata później zadebiutował w reprezentacji Austrii. W latach 2007-2009 grał w Austria Kärnten.

 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy