Juventus blisko transferu Abdoulaye Dabo

Juventus blisko transferu Abdoulaye Dabo
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gianluca Di Marzio 20minutes.fr

Abdoulaye Dabo jest blisko przenosin z Nantes do Juventusu - informuje Gianluca Di Marzio.

Urodzony w 2001 roku skrzydłowy ma trafić do Turynu na zasadzie wypożyczenia z opcją/obowiązkiem wykupu po spełnieniu określonych warunków. 20minutes.fr dodaje, że zgodnie z wypracowaną umową Juventus zapłaci za definitywny transfer młodego zawodnika niecałe dwa miliony euro.

Dabo znajduje się na celowniku Juventusu od dawna. W 2018 roku turyńczycy mieli proponować za niego większe pieniądze niż obecnie (ponoć nawet siedem milionów euro), ale oferta została odrzucona przez Nantes. Teraz kwotę obniżył wygasający 30 czerwca 2022 roku kontrakt.

W sezonie 2018/2019 Dabo zanotował dwa występy w Ligue 1. Później grał już tylko w drugim zespole Nantes.

Skrzydłowy ma na koncie występy w reprezentacjach Francji U-16, U-17 i U-18.

19-latek prawdopodobnie rozpocznie swoją przygodę z Juventusem od zespołu U-23.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy