Juventus gotowy do wykupienia Cuadrado. Pod jednym warunkiem!
2016-02-09 16:02:29; Aktualizacja: 9 lat temu
Juventus rozpocznie kolejne rozmowy w sprawie Juana Cuadrado.
W Turynie są zadowoleni z postawy Kolumbijczyka, dlatego ponownie wraca temat zatrzymania skrzydłowego na stałe. Przypomnijmy, że uzgadniając warunki wypożyczenia piłkarza z Chelsea ustalono, że klauzula wykupu wyniesie 20 milionów euro.
"Stara Dama" na chwilę obecną stawia jednak warunek, że chce wynegocjować nową, niższą cenę. W Chelsea z 27-latkiem nie wiążą bowiem żadnej przyszłości, dlatego Włosi liczą na pomyślne rozwiązanie sprawy.
Cuadrado od momentu powrotu do Serie A rozegrał 18 ligowych spotkań. Strzelił trzy gole i pięciokrotnie asystował.




![Jagiellonia Białystok chce jeszcze zimą zrobić ten transfer [POTWIERDZONE]](img/photos/114755/170x113/jagiellonia-bialystok.jpg)







![Jagiellonia Białystok chce jeszcze zimą zrobić ten transfer [POTWIERDZONE]](img/photos/114755/90x60/jagiellonia-bialystok.jpg)







