Juventus po młodego defensora

Juventus po młodego defensora fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Secolo XIX

Gabriele Corbo może trafić do Juventusu.

Urodzony w 2000 roku zawodnik robi na europejskim rynku niemałą furorę. Chęć sprowadzenia młodego piłkarza przejawia wiele uznanych klubów na czele z Bayernem Monachium.

W ostatnich dniach do gry o zawodnika włączył się Juventus. Władze mistrza Włoch mają co do Corbo dalekosiężne plany, które mogą okazać się kluczowe w kwestii jego przenosin na Allianz Stadium.

18-latek jest obecnie zawodnikiem Spezii Calcio. Jego nominalna pozycja to środek bloku defensywnego. Umowa z włoskiem drugoligowcem obowiązuje do 2022 roku. Obecny klub jest gotów sprzedać młodego zawodnika, ale tylko w momencie, kiedy do klubu wpłynie oferta spełniająca ich wymagania.

Corbo występował w tym sezonie głównie w Primaverze. Licznik jego występów zatrzymał się na liczbie 16.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy