Juventus poszukuje wzmocnień. Trzy nazwiska na liście
2018-02-12 21:33:26; Aktualizacja: 7 lat temu
Sztab szkoleniowy Juventusu miał rozpocząć poszukiwania ewentualnych wzmocnień swej linii obronnej.
Massimiliano Allegri wraz ze współpracownikami pragną dokonać latem transferów, które pozwolą zwiększyć konkurencję w szeregach defensywnych „Bianconerich”, zważywszy na zaawansowany wiek Giorgio Chielliniego i Andrei Barzagliego oraz nieregularność formy Daniele Ruganiego.
Portal Ilbianconero.com opublikował listę środkowych obrońców, którzy w niedalekiej przyszłości mogą zameldować się na Allianz Stadium.
Zestawienie to otwiera Stefan de Vrij, który od czterech sezonów z powodzeniem reprezentuje barwy Lazio. Reprezentant Holandii latem zostanie wolnym zawodnikiem tuż po tym, jak wygaśnie jego kontrakt z aktualnym pracodawcą. Wychowanek Feyenoordu jest jednak łakomym kąskiem na rynku transferowym, bowiem jego usługami są zainteresowani także przedstawiciele Interu oraz Barcelony.
Ze sporym wydatkiem wiązałby się z kolei transfer José Giméneza, będącego aktualnie piłkarzem Atlético Madryt. Urugwajczyk ma w kontrakcie zapisaną klauzulę wykupu wynoszącą 60 milionów euro i właśnie z wydatkiem podobnej kwoty musieliby zmierzyć się turyńczycy w przypadku podjęcia starań sprowadzenia 23-latka do Turynu.
Innym kandydatem do pojawienia się w stolicy Piemontu jest Alessio Romagnoli przeżywający wahania formy w dołującym ostatnimi czasy Milanie. 23-latek od kilku sezonów reprezentuje barwy „Rossonerich”, jednak brak występów mediolańczyków na najwyższym międzynarodowym poziomie może sprawić, iż w poszukiwaniu nowych wyzwań zdecyduje się on zmienić otoczenie.

![Kylian Mbappé nakłonił kolegów do złego? Real Madryt nie zrobił szpaleru Barcelonie [WIDEO]](img/photos/106494/170x113/kylian-mbappe.jpg)

![Luis Fernández zdecydował w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/93170/170x113/luis-fernandez.jpg)



![Transfery - Relacja na żywo [12/01/2026]](img/photos/114056/170x113/relacja-12012026.jpg)

![Kylian Mbappé nakłonił kolegów do złego? Real Madryt nie zrobił szpaleru Barcelonie [WIDEO]](img/photos/106494/90x60/kylian-mbappe.jpg)

![Luis Fernández zdecydował w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/93170/90x60/luis-fernandez.jpg)



![Transfery - Relacja na żywo [12/01/2026]](img/photos/114056/90x60/relacja-12012026.jpg)




