Juventus pozyskał Rovellę, a oddał dwóch piłkarzy [OFICJALNIE]

Juventus pozyskał Rovellę, a oddał dwóch piłkarzy [OFICJALNIE] fot. malgosia janicka / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lega Serie A

Nicolò Rovella to nowy nabytek Juventusu, o czym poinformował oficjalny serwis internetowy Serie A. Do Genoi w ramach rozliczenia powędrowali natomiast Manolo Portanova oraz Elia Petrelli.

Nicolò Rovella nie był może w rundzie jesiennej pierwszym wyborem kolejnych szkoleniowców Genoi. Jednakże, kiedy grał, potrafił pozostawić po sobie dobre wrażenie.

19-latek pokazywał się z bardzo dobrej strony, dlatego też zapracował sobie na zainteresowanie włoskich potentatów. W grze o jego podpis przez długi czas był Inter Mediolan. Ostatecznie trafia on jednak do Juventusu.

Defensywny pomocnik przenosi się do mistrzów Włoch na zasadzie transferu definitywnego. Najbliższe sześć miesięcy spędzi jednak nie w Turynie, a w Genui.

Tam bowiem został wypożyczony, a strony doszły do porozumienia, na którego podstawie będzie on reprezentował barwy rodzimego klubu do 30 czerwca 2021 roku.

Tym samym z Juventusem pożegnało się też dwóch młodych piłkarzy. W ramach rozliczenia do Davide Ballardiniego trafiają ofensywny pomocnik, Manolo Portanova, a także napastnik, Elia Petrelli.

Drugi z nich spędzi jednak najbliższe pół roku na zasadzie transferu czasowego w drugoligowej Regginie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy