Juventus wytoczy najcięższe działa?

Juventus wytoczy najcięższe działa?
Redakcja
Redakcja
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Jak sugeruje włoska prasa, Juventus FC szykuje się do letniej, transferowej ofensywy. Łupem podstawowym ma się okazać klasowy napastnik.

 

Dyrektor transferowy "Starej Damy" - Giuseppe Marotta ma mieć do dyspozycje podczas najbliższego okna transferowego kwotę 50 milionów euro. Lwia część z tej sumy ma zostać przeznaczona na światowej klasy napastnika. Na przenosiny do Turynu jest wysyłany Higuain, napastnik "Królewskich" musi ostatni pogodzić się z rolą rezerwowego, a ewentualny transfer być może pozwoliłby mu złapać drugi oddech. 
 
Z włoską drużyną jest także łączony Giuseppe Rossi. Młody Włoch, walczący obecnie z poważną kontuzją, byłby opcją znacznie tańszą, szczególnie że jego obecny klub może pożegnać z najwyższą hiszpańską klasą rozrywkową. Część z kibiców Juventusu upatruje w nim również następcy klubowej legendy - Alessandro Del Piero.
 
Ostatnim gwiazdorem z puli napastników łączonych z "Dziewczyną Italii" jest Stevan Jovetić. Zawodnik występujący na co dzień we Florencji, będący rewelacją Serie A, przejawia jednak najmniejsze zainteresowanie przenosinami do stolicy Piemontu. Potwierdził to udzielając ostatnio wywiadu, gdzie wyraził chęć przeprowadzki na wyspy brytyjskie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Nowy format od sezonu 2024/2025 [OFICJALNIE] Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Aleksander Čeferin potwierdza konsekwencje dla piłkarzy, którzy w niej zagrają Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć” Superliga: Emocjonalne oświadczenie Andera Herrery. „Nie mogę milczeć”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy