Kamiński jednak w Niemczech?

Kamiński jednak w Niemczech?
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Branuschweiger Zeitung

Wciąż nie wiadomo, gdzie zagra Marcin Kamiński.

Obrońca postanowił nie przedłużać kontraktu z Lechem, dlatego od wielu tygodni prowadzi rozmowy z innymi klubami. Ostatnio wiele mówiło się o Sportingu Gijón, ale tureckie media upierały się, że 24-latek uzgodnił już warunki umowy z Trabzonsporem.

Niemcy informują natomiast, że Polak jest o krok od dołączenia do Eintrachtu Brunszwik. Zespół, w którym występują Rafał Gikiewicz i Adam Matuszczyk, widzi w wychowanku "Kolejorza" potencjalnego lidera defensywy. Celem zespołu jest awans do Bundesligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy