Kane reaguje na ocenę w Fifie. Tego się nie spodziewał... [WIDEO]

Kane reaguje na ocenę w Fifie. Tego się nie spodziewał... [WIDEO]
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: YouTube

Harry Kane nie był zbyt zadowolony, gdy zobaczył swoje statystyki w grze FIFA 17.

Eli Mengem prowadzący kanał Copa90 na YouTube zaprosił do swojego filmiku napastnika Tottenhamu, by zaprezentować mu statystyki jego wirtualnego odpowiednika w najnowszej grze z serii FIFA. 23-latek zaliczył znaczny progres w porównaniu do poprzedniej odsłony i awansował z 78 punktów do 84. Napastnik nie był jednak do końca zadowolony z oceny.

Kane od razu zauważył, że został lepiej oceniony niż rok temu, lecz stwierdził, że jego strzały, podania i gra w defensywie zasłużyły na znacznie wyższe oceny. Król strzelców poprzedniego sezonu Premier League z trudem ukrywał rozczarowanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy