Kapustka walczył o zimowy transfer. Polak chciał rozwiązać umowę z Leicester

Kapustka walczył o zimowy transfer. Polak chciał rozwiązać umowę z Leicester fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport.pl

Sport.pl pisze, że Bartoszowi Kapustce zależało na zimowych przenosinach do Legii Warszawa.

O możliwym powrocie 23-latka do Ekstraklasy donosiło kilka źródeł. Dość szybko okazało się, że Kapustka nie przeniesie się do Legii. Jak podaje Sport.pl, zawodnik do samego końca walczył jednak o transfer.

Według powyższego źródła 14-krotny reprezentant Polski rozmawiał z działaczami Leicester City 2 marca, a więc ostatniego dnia okna transferowego w naszym kraju. Legia miałaby bardzo mało czasu na dopięcie jego transferu, dlatego w grę wchodziła inna opcja - rozwiązanie kontraktu z „Lisami” i przejście do Warszawy w charakterze wolnego zawodnika. Kluby z Ekstraklasy mogą rejestrować takowych do 31 marca. Warunek był jeden - umowa musiała zostać rozwiązana najpóźniej właśnie w poniedziałek.

Kapustce zależało na zmianie barw, ale Leicester nie zgodziło się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. Anglicy zamierzają podjąć decyzję odnośnie przyszłości Polaka najwcześniej latem.

Do tego czasu mogący występować na kilku pozycjach zawodnik zapewne nie będzie zbyt często pojawiał się na murawie. Po wyleczeniu poważnej kontuzji kolana póki co zanotował on tylko dwa występy w drużynie Leicester do lat 23.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Manchester United: Szczegóły przedłużenia wypożyczenia Ighalo Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie Legia: Wieteska trafi do Anglii?! Michniewicz potwierdza zainteresowanie OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Ighalo zostaje w Manchesterze United OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu OFICJALNIE: Fred wraca do domu. Brazylijczyk ze specjalnym kontraktem na 120-lecie klubu 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką 50 najdroższych zawodników świata [KPMG]. Messi poza podium, Cristiano Ronaldo i Lewandowski poza dwudziestką Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Garay odchodzi z Valencii. Nie chce, ale musi - mocne wypowiedzi na pożegnanie Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo Manchester City: Nélson Semedo tylko za gotówkę. FC Barcelona nie chce Cancelo

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy