Kazim-Richards blisko Club Brugge?

Kazim-Richards blisko Club Brugge?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Turkish-Football

Według najświeższych raportów docierających do nas z Belgii, Colin Kazim Richards znalazł się na radarze Club Brugge.

Turecki piłkarz angielskiego pochodzenia został polecony przez byłego szkoleniowca zespołu Christopha Dauma, który przyznał, że Kazim-Richards będzie doskonałym następcą Nabila Dirara, który całkiem niedawno zasilił szeregi AS Monaco za bagatela 7,5 miliona euro.

Kazim występował ostatnio na wypożyczeniu w Olympiacosie zdobywając zarówno Puchar Grecji jak i mistrzostwo tego kraju. Spodziewało się, że 25-letni internacjonał dołączy do greckiego zespołu, jednak problemy związane z trenerem i personelem zespołu sprawiły, że nie doszło do żadnych oficjalnych rozmów.

Kontrakt Kazima-Richardsa z Galatasaray jest ważny przez najbliższe dwa lata a cena z jaką musieliby zmierzyć się potencjalni nabywcy to 5 milionów euro.


 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągniętę Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy