Kewell zagra w Katarze

Kewell zagra w Katarze
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Football Australia

Al Gharafa pozyskała Harry'ego Kewella. Australijczyk podpisał krótkoterminową umowę do zakończenia sezonu. Szansę do debiutu dostać może już dzisiaj w bardzo prestiżowym meczu, gdy rywalem jego nowego zespołu będzie lider Al Sadd.

Kewell od marca był bezrobotnym po odejściu z Melbourne Victory. Teraz jego zadanie stanowi zastąpienie rodaka Marka Bresciano, który w wyniku kontuzji opuści mecze Al Gharafy przez najbliższe sześć-osiem tygodni. 

Niedawno spekulowano o możliwości podpisania umowy z Kewellem przez Newcastle Jets lub Perth Glory, jednak ostatecznie do żadnych konkretnych ustaleń nie doszło. 
 
34-letni pomocnik, wybierany najlepszym zawodnikiem w historii australijskiej piłki, z pewnością liczy na powrót do kadry i udział w trzecich kolejnych Mistrzostwach Świata. W tym momencie jego bilans w reprezentacji Australii zamknął się w 58 meczach i 17 bramkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy