Khedira zostaje w Juventusie. Przynajmniej teraz!

Khedira zostaje w Juventusie. Przynajmniej teraz!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Calcio Mercato

Juventus nie zamierza sprzedawać Samiego Khediry zimą.

29-latek po przejściu z Realu Madryt do ekipy „Bianconerich” prezentuje się z bardzo dobrej strony. Pomocnik jest podstawowym wyborem Massimiliano Allegriego, a jego forma nie umknęła uwadze innych klubów. Działacze New York City FC widzą w nim idealnego następcę dla Franka Lamparda, który zakończył karierę. Amerykanie mieli już nawet przedstawić wstępną ofertę kierownictwu Juventusu.

Nowojorczykom zależało na sprowadzeniu Khediry jeszcze w styczniu, by ten mógł przygotowywać się z resztą drużyny do nadchodzącego sezonu. „Calcio Mercato” podaje jednak, że kierownictwo „Starej Damy” postawiło sprawę jasno - Khedira nigdzie nie odchodzi, przynajmniej zimą. W związku z problemami w linii pomocy po letniej sprzedaży Paula Pogby, Juventus nie chce jeszcze bardziej osłabiać środkowej linii.

Giuseppe Marotta i spółka mogą wrócić do rozmów latem. Zanim jednak piłkarz przeniesie się do USA, „Bianconeri” chcą znaleźć jego odpowiedniego następcę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE] Zaskoczenie w rosyjskiej ekstraklasie. Zakontraktowano 23-letniego debiutanta ze świata futsalu [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy