Kibice Zenitu na meczu z Urałem: Przyśpiewka „Wszyscy umrzemy” [WIDEO]

Kibice Zenitu na meczu z Urałem: Przyśpiewka „Wszyscy umrzemy” [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Championat I AP

Zenit mierzy się dzisiaj z Urałem Jekaterynburg. Fani zespołu z Petersburga odnieśli się do sytuacji panującej obecnie na świecie.

Liga rosyjska to jedne z niewielu europejskich rozgrywek, których nie zawieszono z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Mało tego, póki co spotkania nie zostały zamknięte dla kibiców. Liczba widzów na meczu pomiędzy Zenitem a Urałem nie została jeszcze podana, ale patrząc na nagrania - pustek nie ma.

Sympatycy Zenitu postanowili odnieść się do obecnej sytuacji. Zaprezentowali oni transparent, na którym widniało: „Wszyscy jesteśmy chorzy na piłkę nożną i umrzemy za Zenit”. Do tego w pewnym momencie zaczęli śpiewać: „Wszyscy umrzemy”.

Spotkanie powoli zbliża się do końca. Zenit prowadzi aż 7:1. Trzy bramki zdobył Sardar Azmun. Swoje pierwsze trafienie w koszulce rosyjskiego zespołu zanotował Malcom.

Jeśli chodzi o ekipę gości, mecz w podstawowym składzie rozpoczęli Rafał Augustyniak i Maciej Wilusz. Michał Kucharczyk usiadł na ławce rezerwowych.Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro N'Golo Kante pozwany na blisko cztery miliony euro Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe Dramat Rafała Wolskiego. Po raz TRZECI zerwał więzadła krzyżowe PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy