Kirkeskov odchodzi z Piasta Gliwice

Kirkeskov odchodzi z Piasta Gliwice fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Meczyki.pl

Mikkel Kirkeskov opuści Piasta Gliwice i przeniesie się do niemieckiego drugoligowca - Holstein Kiel, o czym poinformował portal „Meczyki.pl”.

Umowa 29-latka z zespołem prowadzonym przez Waldemara Fornalika wygasa 31 grudnia 2020 roku i nie zostanie przedłużona. Wygląda na to, że wkrótce opuści on Ekstraklasę.

Okazuje się, że trafi do Niemiec, a konkretniej do ekipy Holstein Kiel, o czym poinformował Tomasz Włodarczyk. Najbardziej prawdopodobny nowy pracodawca Duńczyka to obecnie lider 2. Bundesligi.

Lewy defensor przeniesie się tam na zasadzie wolnego transferu. Piast Gliwice nie zarobi na nim ani grosza.

29-latek, ostatnio leczący uraz, miał w ostatnich miesiącach też inne oferty. W pewnym momencie bardzo mocno zabiegała o niego warszawska Legia.

Wówczas do transferu jednak nie doszło, ponieważ zablokował go Piast Gliwice. Strony nie doszły do konsensusu ze względu na różnicę w oczekiwaniach co do kwestii kwoty odstępnego.

Kirkeskov trafił do Polski z norweskiego Aalesunds latem 2018 roku. Od tamtej pory rozegrał dla drużyny Waldemara Fornalika 96 spotkań. Jego dorobek to dwa gole i cztery asysty.

Urodzony w Aarhus zawodnik to dwukrotny reprezentant Danii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea szykuje niemieckiego trenera Chelsea szykuje niemieckiego trenera Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Olympique Marsylia czeka na Milika. Problemem konflikt zawodnika z Napoli Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] Wieczysta Kraków z jeszcze jednym transferem byłego ekstraklasowicza. Seweryn Michalski dołączył do zespołu [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi OFICJALNIE: Najmłodszy trener w historii belgijskiej ligi Real Madryt: Ødegaard chce transferu Real Madryt: Ødegaard chce transferu OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy