Klasnić szuka klubu
2008-06-24 16:46:54; Aktualizacja: 17 lat temu
Uczestnik trwających mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii - Ivan Klasnić, który reprezentował barwy Chorwacji szuka nowego klubu. Pod koniec czerwca wygasa jego obecna umowa z Werderem Brema i Ivan zapowied(...)
Klasnić zaliczył 2 mecze na Euro 2008 i strzelił 2 bramki, między innymi Polsce. Ostatni sezon nie był dla niego udany, ponieważ wiele miesięcy pauzował. Jego absencja spowodowana była operacja przeszczepu nerki, która udała się i Ivan mógł powrócić do profesjonalnego futbolu. Mimo wielomiesięcznej pauzy udało mu sie rozegrać 16 spotkań i strzelić 7 bramek.
W Werderze Brema występuje od sezonu 2002/2003 do którego trafił z St Pauli, gdzie niemiecka piłka usłyszała o młodym Chorwacie.
Zapewne sprawa nowego klubu wyjaśni się na początku Lipca, kiedy rozpoczną się treningi w wielu europejskich zespołach.


![Jan Bednarek bohaterem FC Porto! „Smoki” coraz bliżej finału [WIDEO]](img/photos/111465/170x113/omorodion-bednarek.jpg)




![Sensacja w Pucharze Hiszpanii! Real Madryt za burtą [WIDEO]](img/photos/86235/170x113/alvaro-arbeloa.jpg)


![Jan Bednarek bohaterem FC Porto! „Smoki” coraz bliżej finału [WIDEO]](img/photos/111465/90x60/omorodion-bednarek.jpg)




![Sensacja w Pucharze Hiszpanii! Real Madryt za burtą [WIDEO]](img/photos/86235/90x60/alvaro-arbeloa.jpg)







