Klopp: Pytał o mnie inny angielski klub

Klopp: Pytał o mnie inny angielski klub
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Goal

Jürgen Klopp wyjawił, że kiedyś skontaktowano się z nim w sprawie objęcia Manchesteru United.

48-letni szkoleniowiec w niedzielę po raz pierwszy zmierzy się z największym rywalem Liverpoolu od czasu, gdy w październiku zastąpił Brendana Rodgersa. 

Klopp otrzymał wiele ofert po odejściu z Niemiec, jednak interesowano się nim również, gdy wciąż prowadził Borussię Dortmund. Teraz przyznał bowiem, że United był jednym z klubów, które wyraziły chęć jego zatrudnienia w "kwietniu" - prawdopodobnie 2013 roku, kiedy Sir Alex Ferguson kończył karierę.

- Prowadziliśmy rozmowy. Nie trwały one długo, ale dla mnie znaczyły bardzo dużo. Muszę przyznać, że to był dla mnie wielki zaszczyt. United rzeczywiście interesowało się mną, ale nie mogłem opuścić Dortmundu. Nawet gdyby wpłynęła oferta, nie przyjąłbym jej. Najpierw musiałem skończyć rozpoczętą pracę i dopiero wówczas pomyśleć o innych sprawach - mówi Klopp.

Zobacz również

Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Lukaku i Smalling reagują na okładkę „Corriere dello Sport”. Redaktor naczelny gazety brnie dalej Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Grosicki zaoferowany Trabzonsporowi Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Niezgoda za ponad cztery miliony euro. Zimowy transfer?! Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Legia Warszawa: Wielkie czystki na Łazienkowskiej. Pięciu zawodników ma odejść już zimą Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Mistrzostwa Świata: Nowy format kwalifikacji do turnieju w 2022 roku Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte! Cavani gotowy na wielki transfer do Atlético Madryt. Negocjacje rozpoczęte!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy