Klopp: Pytał o mnie inny angielski klub

Klopp: Pytał o mnie inny angielski klub
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Goal

Jürgen Klopp wyjawił, że kiedyś skontaktowano się z nim w sprawie objęcia Manchesteru United.

48-letni szkoleniowiec w niedzielę po raz pierwszy zmierzy się z największym rywalem Liverpoolu od czasu, gdy w październiku zastąpił Brendana Rodgersa. 

Klopp otrzymał wiele ofert po odejściu z Niemiec, jednak interesowano się nim również, gdy wciąż prowadził Borussię Dortmund. Teraz przyznał bowiem, że United był jednym z klubów, które wyraziły chęć jego zatrudnienia w "kwietniu" - prawdopodobnie 2013 roku, kiedy Sir Alex Ferguson kończył karierę.

- Prowadziliśmy rozmowy. Nie trwały one długo, ale dla mnie znaczyły bardzo dużo. Muszę przyznać, że to był dla mnie wielki zaszczyt. United rzeczywiście interesowało się mną, ale nie mogłem opuścić Dortmundu. Nawet gdyby wpłynęła oferta, nie przyjąłbym jej. Najpierw musiałem skończyć rozpoczętą pracę i dopiero wówczas pomyśleć o innych sprawach - mówi Klopp.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Jagiellonia Białystok: Mamrot na wylocie! Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Manchester City: Zero tolerancji dla przejawów rasizmu. Klub zbada incydent z udziałem kibiców! [WIDEO] Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Piątek łączony z nowym klubem. Bologna myśli o jego wypożyczeniu Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami Ousmane Dembélé opuści Barcelonę i LaLiga? Jego agent rozmawiał z trzema klubami OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! OFICJALNIE: Quagliarella gra dalej! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Transfer Pogby jeszcze przed Euro 2020?! Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny Manchester United: Cała naprzód po Eriksena. Drastyczny spadek ceny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy