Klopp: Pytał o mnie inny angielski klub

Klopp: Pytał o mnie inny angielski klub
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Goal

Jürgen Klopp wyjawił, że kiedyś skontaktowano się z nim w sprawie objęcia Manchesteru United.

48-letni szkoleniowiec w niedzielę po raz pierwszy zmierzy się z największym rywalem Liverpoolu od czasu, gdy w październiku zastąpił Brendana Rodgersa. 

Klopp otrzymał wiele ofert po odejściu z Niemiec, jednak interesowano się nim również, gdy wciąż prowadził Borussię Dortmund. Teraz przyznał bowiem, że United był jednym z klubów, które wyraziły chęć jego zatrudnienia w "kwietniu" - prawdopodobnie 2013 roku, kiedy Sir Alex Ferguson kończył karierę.

- Prowadziliśmy rozmowy. Nie trwały one długo, ale dla mnie znaczyły bardzo dużo. Muszę przyznać, że to był dla mnie wielki zaszczyt. United rzeczywiście interesowało się mną, ale nie mogłem opuścić Dortmundu. Nawet gdyby wpłynęła oferta, nie przyjąłbym jej. Najpierw musiałem skończyć rozpoczętą pracę i dopiero wówczas pomyśleć o innych sprawach - mówi Klopp.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Widzew może zatrudnić Ojrzyńskiego Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy