Klopp spotka się z Balotellim
2015-10-25 18:27:18; Aktualizacja: 10 lat temu
Jürgen Klopp zamierza odbyć rozmowę z Mario Balotellim na temat jego przyszłości w Liverpoolu.
Reprezentant Włoch, po słabym sezonie w barwach "The Reds", przebywa obecnie na rocznym wypożyczeniu w Milanie. W obecnych rozgrywkach Serie A zdołał wziąć udział w czterech spotkaniach i zdobyć jednego gola. Napastnik, który obecnie leczy kontuzję pachwiny, ma niebawem spotkać się z nowym menedżerem Liverpoolu. Tematem tego spotkania ma być dalsza przyszłość "Super Mario" w angielskiej drużynie.
Wobec kontuzji Danny'ego Ingsa i kolejnych komplikacji związanych z powrotem Daniela Sturridge'a pojawiły się spekulacje, według których 25-letni napastnik miałby powrócić na Wyspy w zimowym oknie transferowym. Władze "Rossonerrich" kategorycznie odrzuciły taki pomysł.
Poprzez rozmowę z Balotellim Klopp chce dowiedzieć się, czy będzie mógł uwzględniać Włocha w planach dotyczących składu na przyszły sezon. Niemiecki trener poinformował już o swoim życzeniu agenta piłkarza Mino Raiolę.


![Afera w Anglii! Trener z League Two oskarżony o seksistowskie komentarze [OFICJALNIE]](img/photos/94214/170x113/anglia.jpg)
![Premier League: Składy na Liverpool - Sunderland [OFICJALNIE]](img/photos/106733/170x113/arne-slot.jpg)






![Afera w Anglii! Trener z League Two oskarżony o seksistowskie komentarze [OFICJALNIE]](img/photos/94214/90x60/anglia.jpg)
![Premier League: Składy na Liverpool - Sunderland [OFICJALNIE]](img/photos/106733/90x60/arne-slot.jpg)





![Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Lech Poznań [OFICJALNIE]](img/photos/113175/170x113/piast-gliwice-lech-poznan.jpg)
![Ekipa Marka Papszuna jedzie dalej! Raków Częstochowa awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski [WIDEO]](img/photos/113264/170x113/jonatan-braut-brunes.jpg)




