Klopp: Uważam, że to najbardziej ekscytujący menedżer w lidze

Klopp: Uważam, że to najbardziej ekscytujący menedżer w lidze
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: BT Sport

Jurgen Klopp pochlebnie wypowiedział się o Eddiem Howe'em.

38-letni menedżer przejął Bournemouth jeszcze w League Two (czwarta liga) i przez dwa pobyty w klubie zdołał poprowadzić ich do Premier League, gdzie aktualnie też są już niezagrożeni spadkiem.

Praca szkoleniowca bardzo imponuje Kloppowi, którego Liverpool zmierzy się z "The Cherries" na Vitality Stadium.

- Dla mnie Howie to najbardziej ekscytujący menedżer w całej lidze. Wciąż jest młody, to naprawdę imponujące.

- Są naprawdę silnym zespołem. Nie wiedziałem zbyt wiele o Bournemouth przed moimi przenosinami do Anglii. Słyszałem o ich awansach i stylu gry, ale później pojawiły się kontuzje i musieli sporo zmienić.

- Podoba mi się sposób, w jaki poradzili sobie z tą sytuacją. Wiedzieli, że będzie trudno, ale trzymali się razem, znaleźli rozwiązania i wrócili do dawnego stylu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy