Kobylański będzie grał dla Polski

Kobylański będzie grał dla Polski fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Facebook

Zawodnik Werderu Brema oraz młodzieżowy reprezentant Polski i Niemiec, Martin Kobylański, zdecydował się na grę w seniorskiej kadrze biało-czerwonych. Swoją decyzję przekazał na oficjalnym profilu na Facebooku.

- Nadszedł czas ostatecznej decyzji, jakiego narodu barwy będę z dumą ubierał na boisku. Wybieram Polskę! Przekonany do tej decyzji byłem już od paru lat, ale do dnia dzisiejszego nie chciałem o tym oficjalnie mówić. Wychowałem się na niemieckiej szkółce,bardzo dużo im zawdzięczam, ale serce bije dla Polski, tak samo, jak całej mojej rodziny. Moim wielkim marzeniem jest przebić się do pierwszej kadry reprezentacji i swoją dobrą grą dać ogromną radość kibicom biało-czerwonych - napisał wychowanek Energie Cottbus.
 
Kobylański od kilku lat uważany jest za duży talent. Gracz rezerw Werderu Brema jest synem byłego reprezentanta Polski oraz srebrnego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie, Andrzeja Kobylańskiego. 19-latek urodził się i wychował jednak w Niemczech, w związku z czym długo rozmyślał, w której seniorskiej reprezentacji chce występować. W czerwcu wystąpił w trzech meczach polskiej kadry U-19 podczas eliminacyjnego turnieju do Mistrzostw Europy.
 
Autor: Krzysztof Klebanowski

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy