Kolejna oferta za Luiza Adriano!

Kolejna oferta za Luiza Adriano! fot. Transfery.info
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Aksam

Nie maleje zainteresowanie Luizem Adriano.

28-latek latem przeniósł się do Milanu, jednak nie udało mu się wywalczyć miejsca w pierwszym składzie, dlatego zamierza zmienić pracodawcę jeszcze tej zimy. Do niedawna wydawało się, że Brazylijczyk przeniesie się do Jiangsu Suning, jednak klub nie wywiązał się z obietnic i zrezygnował z negocjacji.

Dziś informowaliśmy, że Adriano mógłby zasilić Wolsburg, ale opcja ta została wykluczona przez "Wilki". Teraz, jak informuje "Aksam", w swoich szeregach chętnie widziałoby Galatasaray. Do Mediolanu miała już wpłynąć oferta wypożyczenia, zawierająca opcję wykupu za dziewięć milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy