Kolejne decyzje kadrowe w Wiśle Kraków podjęte

Kolejne decyzje kadrowe w Wiśle Kraków podjęte
Jarosław Matoga
Jarosław Matoga
Źródło: Wisła Kraków

Zgodnie z zapowiedziami, Wisłę Kraków czeka dużo zmian w najbliższych tygodniach. Na piątkowej konferencji prasowej poznaliśmy pierwsze personalne decyzję dotyczące Wisły.

Wcześniej informowaliśmy, że trenerem Wisły zostanie Franciszek Smuda. Więcej znajdziecie tutaj - http://transfery.info/57921,franciszek-smuda-trenerem-wisly-krakow.

Na piątkowej konferencji prasowej zorganizowanej przed niedzielnym meczem z Zagłębiem, Jacek Bednarz, prezes "Białej Gwiazdy", poinformował, że po sezonie z klubem rozstanie się Sergei Pareiko, Daniel Sikorski, Kew Jaliens, Ivica Iliev oraz Kamil Kosowski. Kolejne decyzje mają być podejmowane w najbliższych dniach. Na poniedziałek zaplanowano prezentację nowego trenera, wtedy też może zostać ogłoszona decyzja odnośnie przyszłości pozostałych zawodników, którym umowy wygasają z końcem czerwca. 

Nieoficjalnie wiadomo, że podpis pod nową umową mają złożyć: Michał Chrapek, Alan Uryga, Michał Czekaj, Gerard Bieszczad i Emmanuel Sarki. Krakowska Wisła ma wznowić przygotowania do sezonu 17 czerwca i do tej pory ma zostać zbudowany trzon "nowej" drużyny. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy