Kolejny ambitny cel transferowy Lecha

Kolejny ambitny cel transferowy Lecha
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: gsp.ro

Rumuńskie media znów donoszą, że Lech szuka obrońcy w ich kraju.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy, że tamtejsze źródła łączą z przeprowadzką do Poznania Bogdana Vatajelu, za którego "Kolejorz" jest rzekomo skłonny zapłacić 800 tysięcy euro. Problemem miały być wymagania właściciela Universitatea Craiova, który żąda za zawodnika 1,5 miliona euro i ostrzega, że z każdym miesiącem wartość defensora. 

Tymczasem portal "gsp.ro" podaje, że polski klub szuka wzmocnień również w Dinamie Bukareszt, zabiegając o Steliano Filipa. 21-latek uchodzi za przyszłość tamtejszej reprezentacji w której zdążył już zadebiutować. Mistrz kraju przedstawił rzekomo już swoją ofertę.

W tym miejscu znów pojawia się jednak problem finansowy,  bowiem propozycja Lecha została odebrana jako niezadowalająca. Wiele więc wskazuje na to, że poszukiwania Barry'ego Douglasa trzeba będzie kontynuować.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Kucharski przerywa milczenie Kucharski przerywa milczenie Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Piast Gliwice złożył wniosek o przełożenie meczów [OFICJALNIE] Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! Tuchel grzmi: Tak zniszczymy piłkarzy! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk.  Co z Pucharem Polski?! OFICJALNIE: Koronawirus w Lechii Gdańsk. Co z Pucharem Polski?! Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa Benfica porównana do Barcelony przez piłkarza rywali. Zaskakująca reakcja Jorge Jesúsa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy